Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną
z wiodących agencji zatrudnienia w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad
60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta w Jankach k. Warszawy poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik technika serwisu
Nr ref.: PTS/WAW/0908

Opis stanowiska:
  • wsparcie technika serwisu w pracach związanych z wyszukiwaniem usterek telefonów komórkowych,
  • przeprowadzanie testów urządzeń,
  • wgrywanie oprogramowania,
  • składanie i demontaż telefonów komórkowych,
  • prace związane z kontrolą jakości.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie techniczne: elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne),
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w systemie 3
  • zmianowym),
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
  • bogaty wachlarz szkoleń technicznych,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: stawka godzinowa, premie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl