Lista stanowisk - Kierownik ds. rekrutacji

Polecane oferty - Human Resources / Kadry

  • Koordynator ds. rekrutacji

    Asistwork Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twoje zadania: zarządzanie podległym zespołem (5-7 osób) oraz rozwijanie ich kompetencji; koordynowanie procesów rekrutacji na różnego poziomu stanowiska w branży usługowej; inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy; systematyczne...
  • Contingent Workforce Manager

    Aon   Kraków    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    What the day will look like Manage our portfolio of preferred contingent labor staffing suppliers; provide category expertise in contingent labor and supplier performance management; Design contingent workforce solutions across functions, divisions and regions; Establish a strong network of...

Kierownik ds. rekrutacji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU


Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując wdrażanie polityki, tworzenie procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kierownik ds. rekrutacji pracujący w agencji odpowiada za przygotowanie rekrutacji dla klientów, koordynuje działania specjalistów i kontroluje realizację poszczególnych projektów.


WYMAGANIA


Wymagania stawiane kierownikom ds. rekrutacji to przede wszystkim bogate doświadczenie w zakresie rekrutacji (minimum 4–5 lat), a także wiedza dotycząca specyfiki działania danej firmy i branży, w której ona funkcjonuje. Musi on posiadać wyższe wykształcenie, wysoką świadomość biznesową, nastawienie na realizację celów zespołowych oraz szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze). Praca na tym stanowisku wymaga doskonałej organizacji, ciągłego wprowadzania usprawnień oraz poszukiwania ulepszeń i nowych rozwiązań.


WARUNKI PRACY


Pracownicy tego szczebla mogą liczyć na atrakcyjne warunki pracy, własny gabinet, system premiujący, pakiet benefitów (sportowych, zdrowotnych, ubezpieczeniowych), a także rozwój kompetencji i umiejętności poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA


Praca dla kierowników ds. rekrutacji to przede wszystkim duże firmy, korporacje, a także agencje headhunterskie i doradcze rekrutujące pracowników do pracy.


ZAROBKI


Zarobki na tym stanowisku charakteryzują się dużymi różnicami w zależności od wielkości firmy, branży oraz jej międzynarodowego charakteru. W średnim ujęciu wynagrodzenie za pracę kształtuje się najczęściej w przedziale 4500–9000 zł brutto. Około 25% najgorzej wynagradzanych kierowników ds. rekrutacji zarabia poniżej tego pułapu. Na wyższe zarobki mogą liczyć najlepiej opłacani specjaliści osiągający ponadprzeciętne wyniki.

Praca Kierownik ds. rekrutacji
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Human Resources / Kadry

Najnowsze artykuły

Edukator ekologiczny – nowy, przyszłościowy zawód na rynku pracy?

Edukator ekologiczny – nowy, przyszłościowy zawód na rynku pracy?

81% Polaków ocenia swoją postawę ekologiczną „zdecydowanie dobrze” lub „raczej dobrze” – skąd zatem śmieci w lasach, trujący dym spalanych śmieci zimą, góry marnowanej żywności trafiające do śmietników? Nasza wiedza o tym, które działania są korzystne dla planety, a które nie, bywa dużo bardziej ograniczona niż nam się wydaje. W zrozumieniu ekologii na co dzień pomaga edukator ekologiczny.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Inżynier wiertniczy – praca, wymagania, pensja, obowiązki zawodowe

Inżynier wiertniczy – praca, wymagania, pensja, obowiązki zawodowe

Inżynierowie wiertniczy potrzebni są na platformach wiertniczych, w kopalniach, pracowniach geotermalnych, laboratoriach badawczych czy chociażby w budownictwie. W parze z szerokimi perspektywami pracy idą bardzo wysokie zarobki. Jednocześnie praca w tym zawodzie jest odpowiedzialna i wymagająca. Chciesz podjąć takie wyzwanie? Wyjaśniamy, jak wejść na tę ścieżkę zawodową.

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

W UE jest około 101 mln, a w Polsce od 4 do 7 milionów osób z niepełnosprawnością. Teoretycznie cieszą się pełnią praw pracowniczych, jednak czy rynek pracy jest dla nich przyjazny? – Ich sytuacja jest złożona, ale widoczne są pozytywne zmiany, które mogą przyczynić się do większej inkluzji i wykorzystania potencjału tych osób – zauważa prezeska fundacji TAKpełnosprawni Agata Robińska.