Lista stanowisk - Kierownik Ochrony Fizycznej

Polecane oferty - Ochrona osób i mienia

  • Koordynator ds. Ochrony Fizycznej

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu; kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów: odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników...
  • Security Shift Supervisor w obiekcie logistycznym

    Securitas Polska   Gardno    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań: koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany, utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem, wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych, prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem, nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką...

Kierownik Ochrony Fizycznej

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ochrony fizycznej jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań podległych jednostek na określonym terenie. Kierownik zarządza zespołem pracowników ochrony fizycznej w danym oddziale agencji, kontroluje zgodność wypełnianych przez nich obowiązków z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób lub mienia. Osoba obsadzona na tym stanowisku zarządza procesem zatrudniania nowych pracowników ochrony fizycznej, oraz podwyższaniem kwalifikacji osób aktualnie zatrudnionych. Kierownik ochrony fizycznej kontaktuje się bezpośrednio z klientami agencji, przyjmuje zlecenia, konsultuje wykorzystanie określonych środków bezpieczeństwa w konkretnych przypadkach. Kierownik analizuje wyniki finansowe podległego działu i składa raporty na ręce przełożonych, zarządza także rekrutacją agentów ochrony na podległym terenie i nadzoruje ich działania.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymagań kwalifikacyjnych, najważniejszym jest oczywiście kwestia posiadanego wykształcenia – preferowani są kandydaci legitymujący się wykształceniem średnim lub wyższym. Kierowniczy charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim podległych pracowników, oraz podejmowania strategicznych decyzji. Niezwykle istotne jest doświadczenie zawodowe, pozyskane w agencji ochrony, w tym na stanowisku kierowniczym. Formalnym wymogiem stawianym przed osobami zainteresowanymi pracą w tym charakterze jest konieczność posiadania licencji pracownika ochrony fizycznej, najlepiej II stopnia. Wiedza z zakresu obowiązującego prawa, dotyczącego ochrony osób i mienia, oraz znajomość branży ochroniarskiej będzie także niezbędna. Osoby zatrudniane w sektorze ochrony fizycznej, powinny posiadać odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne, pozwalające wykonywać pracę o wysokim poziomie ryzyka.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika ochrony fizycznej jest przede wszystkim obszar agencji ochrony, do podstawowych obowiązków kierownika należy organizowanie administracyjnych warunków dla funkcjonowania agencji, oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko kierownika ochrony fizycznej funkcjonuje w agencjach ochrony na terenie całego kraju.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie i mogą wzrastać, w zależności od stażu pracownika i regionu w jakim dany oddział funkcjonuje.

Praca Kierownik Ochrony Fizycznej
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Ochrona osób i mienia

  • Security Shift Supervisor / Dowódca Zmiany w obiekcie logistycznym

    Securitas Polska   Łozienica    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań: koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany, utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem, wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych, prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem, nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką...
  • DGP Security Partner Sp. Z o.o.   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Biuro oddziału: Poznań Obszar działania: woj. wielkopolskie Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: nadzorowanie i kontrola prawidłowej realizacji usługi w zakresie ochrony osób i mienia, organizacja pracy podległego zespołu, dbanie o wysoką jakość...
  • Pracownik Ochrony - Szef Ochrony Obiektu

    Securitas Polska   Kałuszyn    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: koordynowanie zadań ochrony, podejmowanie decyzji operacyjnych, nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość, pełna dyspozycyjność, utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem, prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i...

Najnowsze artykuły

Stolarz – co robi, czy to opłacalne, jak zostać?

Stolarz – co robi, czy to opłacalne, jak zostać?

Zapotrzebowanie na osoby wykonujące usługi stolarskie jest wysokie – pracownik obróbki drewna i stolarz to zawody deficytowe we wszystkich województwach. Tymczasem chętnych do nauki stolarstwa brakuje. Czy dziś praca w warsztacie stolarskim może się opłacać, kim jest ebenista oraz ile zarabia stolarz w Polsce? Oto krótki przewodnik po jednym z najstarszych rzemiosł świata.

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Rozwijanie społeczności online to nie tylko strategia marketingowa, ale również sztuka zrozumienia i współpracy z ludźmi – podkreśla Ola Gościniak, ekspertka ds. rozwijania biznesu online. W tym obszernym poradniku wskazuje najczęściej popełniane błędy w tworzeniu społeczności, a także wyjaśnia, jak uniknąć pułapek oraz co każdy właściciel marki powinien wiedzieć o swojej grupie docelowej.

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Udział kobiet w zarządach spółek handlowych wynosi tylko 25%, najmniej licznie są reprezentowane w spółkach akcyjnych i z o.o., co pokazuje, że im wyższe szczeble zarządzania, tym mniej kobiet – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego. Na czym faktycznie polegają szklane bariery, które blokują kobiety w pracy?

Drzemka w pracy – przyjaciółka wydajności

Drzemka w pracy – przyjaciółka wydajności

Pomysł spania w czasie pracy może wywoływać co najmniej konsternację, niemniej zamknięcie oczu nawet na kilkanaście minut pozwala na nieocenioną regenerację sił i wzrost kreatywności. Potwierdzają to liczne badania, a jedno z nich dowodzi, że mózgi osób praktykujących drzemki są większe i wolniej się starzeją. Korzyści zdrowotne drzemki w pracy są wyraźne, ale co na to polskie prawo pracy?

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

W UE jest około 101 mln, a w Polsce od 4 do 7 milionów osób z niepełnosprawnością. Teoretycznie cieszą się pełnią praw pracowniczych, jednak czy rynek pracy jest dla nich przyjazny? – Ich sytuacja jest złożona, ale widoczne są pozytywne zmiany, które mogą przyczynić się do większej inkluzji i wykorzystania potencjału tych osób – zauważa prezeska fundacji TAKpełnosprawni Agata Robińska. 

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Praca na biegunie południowym może się wydawać przygodą życia, lecz przed aplikacją warto przemyśleć swoją motywację. – Nie ma możliwości powrotu, ponieważ komuś się nie podoba, ktoś nie daje rady i rezygnuje z udziału w wyprawie – zauważa dr Małgorzata Korczak-Abshire z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Właśnie trwa rekrutacja do polskiej stacji antarktycznej. Czy warto się zgłosić?