Lista stanowisk - Kierownik Kasjerów

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Zastępca Kierownika Działu Kas i Obsługi Klienta

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Koszalin, ul. Syrenki 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów. Organizacja i nadzorowanie przyjęcia towaru oraz przygotowania go do sprzedaży. Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu. Wsparcie kierownika w koordynowaniu pracy zespołu. Dbałość o...

Kierownik Kasjerów

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik kasjerów jest odpowiedzialny za koordynowanie i nadzorowanie prac kasjerów, zatrudnionych w markecie. Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy kontrolowanie stanu każdej kasy, i weryfikowanie go w oparciu o potwierdzenia zaksięgowanych transakcji. Kierownik jest odpowiedzialny za poprawne zamknięcie kasy każdego spośród stanowisk, a także wyciąganie konsekwencji w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości. Kierownik kasjerów opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające na celu zmaksymalizowanie wydajności kasjerów, w jego gestii leży zatrudnianie nowych osób na to stanowisko, oraz przygotowywanie okresowego grafiku dla obecnie zatrudnionych kasjerów.


WYMAGANIA

Osoba zainteresowana pracą na stanowisku kierownika kasjerów musi legitymować się wykształceniem średnim lub wyższym, a także wieloletnim doświadczeniem, zdobytym na stanowisku związanym z branżą handlową. Wielokrotnie kierownikiem kasjerów zostają osoby uprzednio zatrudnione na stanowisku kasjerów, odznaczające się długim stażem pracy i osiąganiem ponadprzeciętnych wyników. Kandydaci na stanowisko kierownika kasjerów muszą posiadać zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu, a także cechy personalne takie jak; odpowiedzialność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków, czy komunikatywność. Umiejętność obsługi komputera, potrzebna do sporządzania bieżących raportów jest także wymagana. Kierownik kasjerów powinien być osobą zorientowaną na osiągnięcie jak najwyższych zysków przez market, w którym został zatrudniony.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika kasjerów jest obszar marketu. W godzinach pracy kierownik nadzoruje osobiście obsługę kas, sprawdza ich stan i sporządza raporty na potrzeby przełożonych – w tym przypadku dyrektora marketu, lub jego zastępcy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko funkcjonuje oczywiście w marketach na terenie całego kraju.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie, w zależności od wielkości obiektu i ilości podległych pracowników.

Praca Kierownik Kasjerów
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

 Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Wielkanoc tuż tuż i i większość z nas powoli przygotowuje się do świętowania: planujemy urlopy, świąteczne menu, wyjazdy. Jednak święta nie dla wszystkich oznaczają wolne od pracy i możliwość wypoczynku. Zobacz, kto pracuje w Wielkanoc i na jaką rekompensatę może liczyć ze strony pracodawcy. Wyjaśniamy także, czy można odmówić pracy w święta bez konsekwencji dyscyplinarnych.

Wielkanocne „jajeczko” w pracy zdalnej

Wielkanocne „jajeczko” w pracy zdalnej

Do Wielkanocy przygotowujemy się nie tylko w domach, ale i w miejscu pracy. Czy spotkanie okolicznościowe z pracownikami to dobry pomysł? Jak świętować razem z zespołem, który pracuje zdalnie? Wystarczy e-mail z życzeniami, czy może warto zadbać o drobne upominki dla kadry? Oto krótki przewodnik po obchodach Wielkanocy w firmie.

Dress code w pracy, czyli pracownik odpowiednio ubrany

Dress code w pracy, czyli pracownik odpowiednio ubrany

Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, jak do biura, a jak na spotkanie z kluczowym klientem? Czy tzw. Casual Friday zwalnia z obowiązkowej koszuli? Czym się różni styl black tie od white tie? Stylistka Dorota Leszek wyjaśnia, czym jest dress code, jak go stosować oraz dlaczego ubieranie się odpowiednio do sytuacji jest tak ważne dla naszej samooceny.

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

W UE jest około 101 mln, a w Polsce od 4 do 7 milionów osób z niepełnosprawnością. Teoretycznie cieszą się pełnią praw pracowniczych, jednak czy rynek pracy jest dla nich przyjazny? – Ich sytuacja jest złożona, ale widoczne są pozytywne zmiany, które mogą przyczynić się do większej inkluzji i wykorzystania potencjału tych osób – zauważa prezeska fundacji TAKpełnosprawni Agata Robińska. 

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Rozwijanie społeczności online to nie tylko strategia marketingowa, ale również sztuka zrozumienia i współpracy z ludźmi – podkreśla Ola Gościniak, ekspertka ds. rozwijania biznesu online. W tym obszernym poradniku wskazuje najczęściej popełniane błędy w tworzeniu społeczności, a także wyjaśnia, jak uniknąć pułapek oraz co każdy właściciel marki powinien wiedzieć o swojej grupie docelowej.