NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Zakupów

wczoraj

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja

małopolskie, Kraków

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ds. Zakupów to osoba, która nadzoruje dział ds. zakupów, tzn. odpowiada za wszystkie sprawy administracyjno-wykonawcze związane z pozyskiwaniem surowców/produktów potrzebnych do funkcjonowania firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: koordynacja oraz kontrola doboru dostawców, prowadzenie negocjacji handlowych, utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami oraz analiza warunków handlowych i rozwoju rynku dostawców. A także osoba ta, nadzoruje podległy personel, zakupuje materiały niezbędne do funkcjonowania firmy, zawiera umowy i kontrakty, opiniuje wykonane zlecenia eksportowe i plany produkcyjne.


WYMAGANIA

Kierownik ds. Zakupów powinien mieć wykształcenie wyższe, najlepiej - techniczne, ekonomiczne oraz znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Mile widziane minimum trzy-czteroletnie doświadczenie zawodowe w Dziale Zakupów, zaopatrzenia lub logistyki oraz doświadczenie w kontaktach z dostawcami - w negocjowaniu kontraktów. Ważną kwestią jest też wiedza z zakresu procesów nowoczesnej produkcji i umiejętność kierowania kapitałem ludzkim. Pracownik ten także powinien cechować się: dokładnością, odpowiedzialnością, komunikatywnością i umiejętnościami negocjacji, a także analitycznym myśleniem i planowaniem, dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością pracy w stresie i pod presją czasu.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz jeśli tego wymaga sytuacja praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami. Średni wiek osób sprawujących tę funkcję to 28-33 lat. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji oraz awansu zawodowego, np. na: menedżera ds. logistyki, dyrektora ds. marketingu i sprzedaży lub dyrektora finansowego, dyrektora ds. zakupów lub dyrektora ds. logistyki.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik ds. Zakupów może być zatrudniony, np.: w przedsiębiorstwach produkcyjnych (chemicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, it), handlowych (zwłaszcza z branży FMCG, w sieciach supermarketów i centrach handlowych).


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika kształtuje się od 4,500 zł - 15 tys. zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, wyjazdy za granicę na konferencje lub targi.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Zakupów

dolnośląskie, Lubin
śląskie, Katowice

dziś

Przemysł / Produkcja, Zakupy

śląskie, Chorzów

2017-10-16

Kadra zarządzająca, Zakupy

małopolskie, Kraków
Polecamy

2017-10-06

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, oława
dolnośląskie, Wrocław

2017-10-05

Administracja biurowa, Zakupy

dolnośląskie, Polkowice
Polecamy

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy

łódzkie, Łódź
Polecamy
małopolskie, Kraków
Polecamy

2017-10-05

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

wielkopolskie, Poznań
Polecamy
Zastępca kierownika sklepu Klient portalu Praca.pl

2017-10-06

Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy

mazowieckie, Warszawa

2017-10-10

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

dolnośląskie, Wrocław

2017-10-16

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja

śląskie, Gliwice

2017-10-04

Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca

małopolskie, Krakow

2017-10-17

Logistyka / Dystrybucja

łódzkie, Łódź

2017-10-13

Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja

śląskie, Gliwice
zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik ds. Zakupów