Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Posadzkarz Niemcy
Posadzkarz / Estrichleger

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
Niemcy
praca stacjonarna
2303 dni temu

Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowane pracą w Niemczech:

Nr ref.: Estr.08.17
Opis stanowiska:
  • przygotowanie podłoża
  • przygotowanie, wylanie i zacieranie Estrichu
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako posadzkarz (Estrichleger)
  • gotowość do pracy na montażach
  • dobra sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kategoria B + własne auto (mile widziane)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat ze wszystkimi świadczeniami niemieckimi
  • stawkę godzinowa od 12 € + diety
  • stabilną pracę na dłuższy okres czasu
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych
  • pracę od zaraz w Niemczech