Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Praca dla Pasjonatów Języka Niemieckiego!

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3314 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Nr Ref.: 2-10-30536/PC

Opis stanowiska:
Jesteś osobą dynamiczną, znającą język niemiecki i chciałbyś spróbować swoich sił w stałej pracy w międzynarodowej firmie?

A może chciałbyś wykorzystywać język NIEMIECKI zarówno w mowie jak i w piśmie, pracować z native speakerami i klientami niemieckojęzycznymi?

Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem na stanowisko Customer Service Consultant ze znajomością języka niemieckiego!

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych oraz znających języki. W zamian nasz Klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie i przede wszystkim możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

Aby ubiegać się o to stanowisko, nie musisz mieć bogatego doświadczenia zawodowego. Znajomość języka niemieckiego jest kluczowa!

Siedziba firmy mieści się w woj. kujawsko-pomorskim - jeśli niezbędna jest relokacja firma zapewnia wsparcie.

Zadania:

-wykorzystywanie znajomości języka niemieckiego w kontaktach z niemieckojęzycznymi Klientami z różnych krajów

- wsparcie Klienta zagranicznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera

- prace biurowe (przygotowywanie dokumentacji i niezbędnych materiałów)
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystywaniem języka niemieckiego

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- dobra znajomość języka angielskiego

- wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, kreatywność, umiejętność tłumaczenia, empatia

-team spirit!

- chęć do pracy w międzykulturowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur

- inicjatywa, dynamizm, pozytywne nastawienie
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych

- atrakcyjne wynagrodzenie (pensja, premie finansowe)

- pakiet relokacyjny

- stabilność zatrudnienia i umowę o pracę

- prywatną opiekę medyczną

- prywatne ubezpieczenie na życie

- kartę Multisport

- dostęp do bezpłatnych kursów językowych - różne języki

- jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy,

- szkolenia wstępne i branżowe nastawione na rozwój zawodowy, pozwalające na swobodne poruszanie się w podstawowych zagadnieniach

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podaną nazwą stanowiska w tytule maila, na adres: technologies6@grafton.pl

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/