Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Praca dodatkowa dla Operatora wózka widłowego - Gdańsk, ul. Kochanowskiego - 22 zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
2650 dni temu

Ogłoszenie numer: 1513423, z dnia 2017-01-19

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: OWW/01/2017/GDA

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Operatora wózka widłowego zainteresowanego pracą dodatkową

Nr ref.: OWW/01/2017/GDA

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Kochanowskiego

Do Twoich zadań należeć będzie:
załadunek i rozładunek samochodów na skupie złomu,
pozostałe prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

Bądź na TAK, jeśli:
masz aktualne uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
szukasz pracy dodatkowej (ok. 2-3 tygodnie),
dysponujesz czasem między 7:00 a 15:00 lub 8:00 a 16:00.

Oferujemy

Co uzyskasz?
umowę zlecenie,
stawkę 22 zł brutto/h,
zatrudnienie od zaraz.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.