Pracownik administracyjno-biurowy

PEKABEX

Bielsko-Biała

15 dni temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 1/2017/PAB
Zadania:
  • Organizacja pracy sekretariatu,
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • Sporządzanie dokumentów,
  • Organizacja spotkań, wyjazdów służbowych, wysyłek paczek,
  • Pomoc i zastępstwo w sprawach kadrowo-księgowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy w sekretariacie,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Biegła obsługa MS Office,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Sumienność i rzetelność.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Dostęp do pakietu benefitów.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą
przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy