Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Pracownik administracyjny w banku z językiem niemieckim

Manpower
Warszawa
praca stacjonarna
3514 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PA/014/NS

Zadania:
  • Do zadań należeć będzie praca w wewnętrznym systemie firmy, głównie przy wprowadzaniu danych w języku niemieckim zebranych w procesie udzielania kredytów.
  • Opracowywanie zleceń banku zagranicznego dotyczących produktów kredytowych, opracowywanie umów kredytowych klientów banku.
  • Dokonywanie bieżących analiz finansowych zleconych przez bank , windykacja należności.
  • Dodatkowo osoba zatrudniona, będzie odpowiedzialna za stały kontakt z oddziałem w Niemczech, oraz dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat,
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat),
  • Zaangażowanie, cierpliwość, dokładność.
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę, w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Wynagrodzenie Brutto 3000-3200zł,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Prace w młodym, zgranym zespole.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.