Podobne oferty pracy

Pracownik Administracyjny

About You.PL Sp. z o.o.

Andrychów, Kraków, Wieliczka, Krzeszowice, Słomniki, Dobczyce, Niepołomice, Oświęcim, Skawina, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów, Chrzanów, Kęty, Wadowice

Odpowiedzialne podejście do świata, w którym my żyjemyMY ludzie…

Kim jesteśmy?

Jedną z firm będącą Pionierem w branży HR. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Andrychów, Kraków, Wieliczka, Krzeszowice, Słomniki, Dobczyce, Niepołomice, Oświęcim, Skawina, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów, Chrzanów, Kęty, Wadowice

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Wprowadzanie zamówień do systemu,
  • Stałą opiekę nad nowymi jak i istniejącymi klientami,
  • Uzupełnianie informacji w bazach danych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Monitorowanie zamówień w systemie,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Inne zadania zlecone przez zarząd,
  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości obsługi komputera na poziomie, który umożliwia swobodną prace,
  • Dbałość o szczegóły i sumienność,
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co zapewniamy?

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku-piątku,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • Miłą atmosferę pracy.

Zachęcamy również osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku:

Rejestr agencji zatrudnienia - 5932

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl