Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Pracownik biurowy - doradca telefoniczny

Gi Group Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2736 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy o Certyfikacie Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikacie ISO 9001:2008.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: TOK/16

Szukasz pracy biurowej i chcesz się rozwijać?

                                                     Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                               TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA

Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście
Nr ref: TOK/16

Zadania:

  • telefoniczny kontakt z klientem

Oczekujemy:

  • swobody w kontaktach telefonicznych z klientem
  • pewności siebie i stanowczości w działaniu
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • pozytywnego myślenia
  • dyspozycyjności min. 100h w miesiącu
  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • wynagrodzenia godzinowe i atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne nawet do 2000zł brutto)
  • elastyczne godziny pracy
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • stałe wsparcie ze strony starszych stażem członków zespołu
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • doskonałą lokalizację pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę dla studentów, osób bez doświadczenia oraz nie stawiamy ograniczeń wiekowych
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju