Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1677045, z dnia 2017-06-19

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika, który wspomoże nas w rekrutacji i komunikacji z pracownikami zza wschodniej granicy (Ukraina, Białoruś) na stanowisku kierowca.

Pracownik biurowy ze znajomością j. ukraińskiego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Telefoniczna oraz bezpośrednia rekrutacja kierowców zza wschodniej granicy (Ukraina, Białoruś),
  • Pomoc w tłumaczeniu przekazywanych informacji na język ukraiński,
  • Tłumaczenie zasad pracy i dokumentacji, udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • Pomoc językowa w codziennym kontakcie działu dyspozycji i innych działów z pracownikami, rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Wspieranie przełożonych w bieżących działaniach.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego i ukraińskiego w mowie i pismie – warunek konieczny
  • Wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,
  • Samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Mile widziana podstawowa znajomość procedur legalizacji zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę dostosowaną do potrzeb (umowę o pracę lub umowę zlecenie),
  • Miłą atmosferę, elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Mozliwość skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego na życie dla pracowników,
  • Dodatki w postaci prezentów świątecznych (rzeczowych i pieniężnych), wczasy pod gruszą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl