Pracownik biurowy

RADON Sp. z o. o.

Zielona Góra

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 1887777, z dnia 2018-01-17

Zapraszamy do pracy w naszej nowo powstałej siedzibie firmy przy ul. Gorzowskiej w Zielonej Gorze i do dołączenia do szybko rozwijającego się zespołu pracowników.

Radon jest firmą projektującą i produkującą stoiska targowe z biurem i zakładem produkcyjnym w Zielonej Górze.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem biura
  • Zarządzanie logistyką, zamawianiem materiałów, koordynacja współpracy z dostawcami
  • Czynności biurowo- administracyjne

Wymagania

  • Wielozadaniowość i efektywność w pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, która jest częścią Globalnej Grupy z biurami w USA, Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery
  • Najlepszy pakiet wynagrodzeń w przemyśle, odpowiedni do doświadczenia

Aplikacja poprzez nadsyłanie CV w j. angielskim za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Radon jest firmą projektującą i produkującą stoiska targowe z biurem i zakładem produkcyjnym w Zielonej Górze

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...
Pracownik Biurowy Praca Pracownik Biurowy