Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Pracownik Budowlany

IPK sp. z o.o.
małopolskie, cała Polska
praca stacjonarna
3245 dni temu

Klient IPK, lider w regionie na rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, poszukuje do współpracy:

Miejsce pracy: cała Polska
Nr Ref.: KCD/03/15

Opis stanowiska:
  • prace budowlano-instalacyjne, tj. montaż pasm świetlnych, klap dymowych i kurtyn dymowych, wraz z wykonaniem
Od kandydatów wymagamy:
  • samochód i sprzęt monterski podręczny,
  • mile widziane doświadczenie w tego typu realizacjach.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie informacji na temat prowadzonej działalności:

  • dane firmy
  • liczba pracowników
  • profil prowadzonej dotychczas działalności
  • doświadczenie przy realizacjach kontraktów budowlanych

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”