Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Ratownik Wodny Wrocław
Pracownik Centrum Fitness - Ratownik WOPR

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2822 dni temu
Od ponad 20 lat rozwijamy sieć nowoczesnych hoteli cenionych zarówno przez segment korporacyjny, jak i turystów indywidualnych. Aktualnie pod marką Qubus Hotel funkcjonuje 12 obiektów. Zapewnienie komfortu dla naszych Gości oraz najwyższej jakości świadczonych usług stanowi priorytet w naszej działalności i jednocześnie staje się wyznacznikiem rozwoju całej sieci. Dołącz już dziś do naszego zespołu i twórz z nami najlepszy hotel w mieście.

Do czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą i stabilną pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
  • uprawnień ratownika WOPR - warunek konieczny;
  • wykształcenia minimum średniego;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązków:
  • opieka nad basenem i centrum fitness;
  • obsługa gości w zakresie korzystania z basenu oraz sprzętu fitness;
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, uprawniającej do korzystania z zajęć sportowo-rekreacyjnych;
  • pracę w gronie profesjonalistów;
  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.