Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik do oklejania samochodów (Car wrapper)

Siyara Automotive Ltd
dolnośląskie, Wielka Brytania/Londyn
praca stacjonarna
3465 dni temu

Ogłoszenie numer: 536386, z dnia 2014-10-24

Firma Siyara specjalizuje się w wysokiej jakości prac związanych z oklejaniem ekskluzywnych samochodów. Przywiązujemy dużą wagę do jakości materiałów, z którymi pracujemy oraz ludzi jakich zatrudniamy. Nasza siedziba znajduje się w samym sercu Londynu, tuż obok Hyde Parku.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wielka Brytania/Londyn

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy w oklejaniu samochodów oraz przyciemnianiu szyb. Praca stała od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. Miła i przyjemna atmosfera w pracy. Polski menadżer - fanatyk aut i motocykli od dziecka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z wysokowartościowymi autami. Zawsze skory do pomocy.

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w oklejaniu aut
  • wieloletnie doświadczenie w przyciemnianiu szyb
  • chęć ciągłego rozwoju w zakresie swojej specjalizacji
  • mile widziana obsługa programów graficznych i plotera
  • mile widziany język angielski

Oferujemy

  • bardzo wysokie wynagrodzenie płatne tygodniowo (zależne od spełnianych wymagań)
  • zapewnione zakwaterowanie z możliwością wyboru
  • opłacona podróż wraz z zapewnionym dojazdem z lotniska
  • oferujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych oraz z początkowym dojazdem do pracy
  • warunki umowy do uzgodnienia z przedstawicielem