Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    20 godz.
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. inwentaryzacji

InterKadra Sp. z o.o.
Bogatynia
praca stacjonarna
3239 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy InterKadra, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372

Miejsce pracy: Bogatynia

Nr Ref.: Inwentaryzacja/Bogatynia

Inwentaryzacji w Bogatyni
(Liczenie, układanie, skanowanie towaru)

Gdzie?
Market w Bogatyni ul. Kossaka 25D

Kiedy?
25.05.2015
Startujemy o godzinie 22.00

Co możesz zyskać?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)
  • Legalne zatrudnienie – umowa o dzieło
  • Pewne, terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach (www.interkadra.pl)
  • Możliwość pracy w grupie znanych Ci osób – zabierz ze sobą rodzinę bądź znajomych!
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Jesteś zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń tel. 503 102 560 (od pon do pt w g. 9 – 16)
Przyślij CV na adres praca.dolnyslask@interkadra.pl (Uwaga: wpisz w temacie Inwentaryzacja/Bogatynia – będziemy mogli szybciej się z Tobą skontaktować)
Aplikuj przez naszą stronę internetową www.interkadra.pl

Czekamy na Ciebie! Liczba miejsc ograniczona!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)