Podobne oferty pracy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pracownik ds. rozpatrywania reklamacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRR/Waw/08
Opis stanowiska:
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Kontakt mailowy lub telefoniczny z klientem,
  • Praca z komputerem, za biurkiem.
Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy pon - pt, w godz. 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00 lub 7:00-15:00; 15:00 -23:00,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawnych mile widziane,
  • Dokładność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Kwota wynagrodzenia 2800 brutto/miesiąc + premie od 3. miesiąca, zależne od ilości rozpatrzonych reklamacji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę zmianową.
Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A.  co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz  poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Reklamacji

Pracownik Działu Reklamacji to osoba, która odpowiedzialna jest za realizację reklamacji klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: rozpatrywanie reklamacji klientów, przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów, współtworzenie umów z dostawcami w części dotyczącej reklamacji, przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl