Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik działu IT

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3453 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-11-20

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC14/PRACOWNIKIT/KTW/PRACA/2671
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • raportowanie i optymalizacja zapytań SQL
  • wsparcie i rozwój aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • inne zadania zlecone przez kierownika działu IT
Wymagania wobec Kandydata:
  • podstawowa znajomość SQL
  • doświadczenie we wsparciu i rozwoju aplikacji
  • umiejętność analizy procesów biznesowych
  • wiedza z zakresu integracji oraz znajomość narzędzi klasy BPM będą dodatkowymi atutami
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • pracę w dużej firmie będącej liderem na rynku branży energetycznej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)