Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik ekskluzywniej myjni samochodowej

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznań, Poznań/ Rataje
praca stacjonarna
2738 dni temu

Ogłoszenie numer: 1375558, z dnia 2016-10-26

Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649.

Dla naszego stałego klienta ekskluzywnej Firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań/ Rataje

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów myjni samochodowej,
  • odbiór aut od klientów i samodzielne mycie aut,
  • pielęgnacja wnętrza samochodów,
  • polerowanie aut.

Wymagania

  • aktywne prawo jazdy kat.B,
  • samodzielnosć, otwarotść,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć dłuższej współpracy z Klientem,
  • status ucznia/ studenta,
  • wiek do 26 lat.

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w renomowanej Firmie z branży motoryzacyjnej,
  • pracę z luksusowymi markami samochodów,
  • pracę w godzinach 7-15; 10-18,
  • atrkacyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie u Klienta.