Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik gastronomii

IKEA Retail sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, Targówek
praca stacjonarna
2465 dni temu

Pracownik gastronomii (niepełny wymiar etatu)

IKEA Retail, Warszawa Targówek

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

HEJ !

Jesteś osobą:

  • która dobrze czuje się w pracy w zespole,
  • która podejmuje wyzwania,
  • która lubi wychodzić z inicjatywą,
  • która ceni sobie prostotę i funkcjonalność.

Chcesz:

  • pomagać innym w ulepszaniu codziennego życia,
  • rozwijać swoje mocne strony,
  • mieć możliwość podejmowania decyzji,
  • dołączyć do zespołu, w którym możesz być sobą.

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny- oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,