Pracownik inwentaryzacji w sklepie z branży dziecięcej
pl / en

Poznaj stanowisko: Pracownik ds. inwentaryzacji

Pracownik ds. inwentaryzacji jest odpowiedzialny za koordynowanie oraz przeprowadzanie koniecznych inwentaryzacji. Odpowiada on za prowadzenie ewidencji wyposażenia i innych składników majątku firmy. Pracownik ds. inwentaryzacji informuje również przełożonych o nieprawidłowościach w zarządzaniu mieniem, które zostały zauważone w trakcie inwentaryzacji. Często współpracuje również z firmowym działem ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-20

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

lubelskie, Lublin

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

lubelskie, Lublin
lubelskie, Lublin

2016-06-23

Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja

lubelskie, Lublin

2016-06-23

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

lubelskie, Kraśnik, Zamość, Ryki, Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Puławy, Łuków, Tomaszów Lubelski, Opole Lubelskie, Biłgoraj

Pracownik inwentaryzacji w sklepie z branży dziecięcej- Ogłoszenie archiwalne

Praca Work Service S. A. / Logistyka / Dystrybucja / lubelskie / Lublin

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

GrupaWork Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

 Pracownik inwentaryzacji w sklepie z branży dziecięcej
Miejsce pracy: Lublin


Opis stanowiska:
  • liczenie asortymentu
  • dokonywanie czynności inwentaryzacyjnych
  • skanowanie produktów
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych
  • chęć do pracy
  • gotowość do pracy w terminie od 14.01. do 18.01
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."