Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    3 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

FALLWORK Sp zo.o.
wielkopolskie, Swarzędz - Koziegłowy
praca stacjonarna
2506 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Swarzędz - Koziegłowy - Nr ref.: POZN/kozie/car/dasz/inwenturs
Opis stanowiska:
  • liczenie i wykładanie towaru
  • drobne prace porządkowe

Wymagania:
  • dyspozycyjność w terminie 28/29.05 na inwentaryzacji w godzinach od godz. 16 na 6/8/10/12 godzin do wyboru
  • dokadność i skrupulatność
  • własny dojazd do marketu w Koziegłowach
Oferujemy:
  • SZYBKĄ WYPŁATĘ w ciągu 7 dni
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

*Oferta pracy tymczasowej