Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Oświęcim
PRACOWNIK KASY/Oświęcim

InterKadra Sp. z o.o.
Oświęcim
praca stacjonarna
3071 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczącychusługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją PracyTymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoimdziałaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat MinistraGospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i zagranicą.

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: KS/OŚWIĘCIM
Zadania:
  • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
  • Obsługa Klienta,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

Wymagania:
  • Książeczka sanepidu - wymóg konieczny,
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,
  • Sumienność i uczciwość,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:
  • Umowę cywilno - prawną, podpisywaną z InterKadra,
  • Bezpłatne szkolenie kasjerskie,
  • Stawkę godzinową
  • Regularne wypłaty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodniez Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu (12)290-44-55. Telefon czynny w godzinach 9-16 od poniedziałku do piątku.