„Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX" Spółka z o.o. poszukuje Pań / Panów do pracy na stanowisku:

Pracownik Kompletacji Zamówień
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • kompletacja i pakowanie zamówień asortymentu hurtowni farmaceutycznej.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność oraz uczciwość

Zapewniamy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą dotyczącą danych osobowych
za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.

Hurtownia Farmaceutyczna „Slawex” rozpoczęła działalność w 1990 roku. We wrześniu 2008r. została wniesiona do spółki pod nazwą „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o.

Hurtownia Farmaceutyczna „Slawex” jako pierwsza hurtownia farmaceutyczna w Polsce wdrożyła na tak dużą skalę kompleksowe nowoczesne rozwiązanie logistyczne w centralnym magazynie, oparte o system automatycznych przenośników i regałów. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na bardzo szybkie i dokładne kompletowanie zamówień, a więc na maksymalizowanie jakości obsługi Klientów.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej „Slawex" Sp. z o.o. to firma posiadająca wykształconą kadrę pracowniczą o wysokim stopniu kwalifikacji zawodowych, systematycznie pogłębiających swoją wiedzę i dbających o profesjonalną informację.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl