Pracownik magazynowy

HolandiaJobs

Gennep, Stompetoren lub Poeldijk

160 dni temu

Ogłoszenie numer: 1804435, z dnia 2017-10-12

HolandiaJobs Sp. z o.o. jest polsko-holenderską agencją pośrednictwa pracy oferującą zatrudnienie głównie na terenie Holandii. Firma istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Posiadamy oferty pracy dla spawaczy, monterów, pracowników produkcyjnych oraz budowlanych. Nasz zespół składa się z 8 rekruterów, nowoczesne biuro usytuowane jest przy głównej ulicy Radomia. Na co dzień posługujemy się językiem angielskim. Współpracujemy z ponad 30 kontrahentami, dziennie za pośrednictwem naszej agencji pracuje ok. 200 osób poza granicami naszego kraju. Podczas współpracy z naszymi partnerami zapewniamy umowę o pracę na warunkach holenderskich (zbiorowy Układ Pracy ABU lub NBBU), ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz transport.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Holandia / Gennep, Stompetoren lub Poeldijk

 

Opis stanowiska

  • PRACA OD PONIEDZIAŁKU(02,10)
  • Praca na magazynie, w szklarni lub pakowanie owoców
  • Zakwaterowanie w sobotę/niedzielę
  • Dla osób zarówno mieszkających w Holandii jak i wyjeżdżających z Polski
  • Stawka brutto od 9.04- 10,56euro!

Wymagania

  • Język angielski wymagany w zależności od miejsca pracy

Oferujemy

  • Stawka między 9,04-10,56 euro/h
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie odliczane co tygodniowo od wypłaty
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl