Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik magazynu - kosmetyki OD ZARAZ!

Grafton Recruitment
Łódź
praca stacjonarna
2909 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Łódź
Nr ref.: 9-13-37752/PC
Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży kosmetycznej, mającej swoją siedzibę w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko pracownika magazynu: Pakowaczki / Pakowacza Kosmetyków.

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw – rozładunek Tira;
  • Odpowiednie rozlokowanie towaru na magazynie;
  • Dowożenie towaru i rozkładanie na regałach;
  • Pakowanie produktów do wysyłek (w kartony zbiorcze);
  • Porządkowanie magazynu;
  • Kompletowanie zamówień;
  • Obsługa wózka paletowego - opcjonalnie;
  • Bieżące wsparcie związane z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu.
Requirements:
  • Pracowitość, sumienność, komunikatywność,
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,
  • Gotowość do sporadycznych nadgodzin, które można odebrać w inne dni,
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych - niekoniecznie.
Benefits:
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole,
  • Praca w stałych godzinach 8.00-16.00 bez weekendów,
  • Dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".