Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Września
Pracownik Magazynu/ Pakowacz

Work Express Sp. z o.o.
Września
praca stacjonarna
3461 dni temu
Oferty pracy

Work Express Sp. z o.o. działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży logistycznej, osób chętnych do rozpoczęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Września » wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • przygotowanie odzieży do wysyłki,
  • drobne prace magazynowe (układanie towaru, zdejmowanie zabezpieczeń, liczenie odzieży).
Wymagania:
  • sprawna obsługa skanera magazynowego i komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy oraz w systemie 2 zmian,
  • doświadczenie na produkcji.
Oferujemy:
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.