Boels Polska Sp.z.o.o.
Boels Rental to holenderska firma z 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Jest liderem branży na rynku Holandii, Belgii i Niemiec. W 2006 roku otworzyła swoje punkty w Austrii i Czechach, a w 2009 roku zaczęła swoją działaność w Polsce.
Posiada również swoje filie w Luksemburgu, Słowacji, Włoszech oraz Szwajcarii. W 2015 roku rozszerzyłą swoją działalność także na rynek skandynawski: w Danii, Szwecji, Norwegii i Islandii.

W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: konserwator

Wymiar pracy: Cały etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za magazynowanie, konserwację maszyn i narzędzi oraz odpowiednie ich przygotowanie do ponownego użytku

Obowiązki na stanowisku:
  • Odbiór maszyn i narzędzi, pomoc w rozładunku , oczyszczenie i kontrola ewentualnych usterek
  • Drobna konserwacja maszyn i narzędzi z oferty najmu (maszyny i narzędzia w większości budowlane)
  • Dbanie o odpowiednie rozplanowanie w magazynie
  • Dbanie o schludność magazynu/ składu maszyn/ terenu oddziału
  • Aktywne zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie oddziału
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii B (kategoria E mile widziana ale nie wymagana)
  • Mile widziane zainteresowanie maszynami, mechaniką lub budownictwem
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwodu zawodowego i awansu
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem) e-mailem: Rekrutacje@Boels.com, w tytule wpisując:konserwator.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Boels Rental (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002r., poz.101, nr. 926).

Aby uzyskać więcej ewentualnych informacji dotyczących przedstawionej tu funkcji lub ogólnych informacji o firmie zadzwoń pod numer +31 (0)46 459 22 64 lub odwiedź naszą stronę internetową: www.boels.com

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl