Podobne oferty pracy

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Bramki k. Błonia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z instrukcją;
  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru;
  • Rozładunek materiałów i załadunek wyrobów gotowych;
  • Obsługa wózka widłowego.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Uprawnienia na wózek widłowy.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym, w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl