Pracownik Magazynu

Solar Company S.A.

Poznań

10 dni temu

Solar to czołowa polska marka modowa, która każdego dnia inspiruje kobiety.
Ciągle się rozwijając, poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały doświadczenia i budowały coraz lepszy wizerunek marki. W Solarze będziesz pracować w nowoczesnej przestrzeni, wśród pozytywnie nastawionych ludzi i w otoczeniu modnych ubrań. Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:
  • Rozładunek towaru,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Kompletacja zamówień,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Dbanie o porządek.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy 2-zmianowej,
  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość podstaw obsługi komputera,
  • Prawo jazdy i doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku - będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w perspektywicznej firmie,
  • Uposażenie zgodne z pełnioną funkcją,
  • Możliwość rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do programu prywatnej
    opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę SOLAR COMPANY S.A.”

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu