Najnowsze oferty pracy

  • Asystent muzealny / Adiunkt muzealny

    Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau   Oświęcim    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: przygotowanie i organizowanie szkoleń uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów uczelni wyższych z Polski i zagranicy w ramach warsztatów, seminariów, konferencji, kursów i praktyk, przygotowanie, organizowanie sesji tematycznych, lekcji muzealnych, warsztatów,...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik muzeum

Fabryka Porcelany AS Ćmielów Adam Spała
Ćmielów
praca stacjonarna
2683 dni temu

Ogłoszenie numer: 1393227, z dnia 2016-11-22

Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie działa przy Fabryce Porcelany AS Ćmielów.

W jego skład wchodzą atrakcje Żywe Muzeum Porcelany, Wystawa Starej Porcelany, Warsztaty Ceramiczne, Galeria van Rij, galeria ikon i obrazów na porcelanie, Kawiarnia Leżąca Kotka.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ćmielów

Opis stanowiska

  • pracownik muzeum będzie zajmował się obsługą turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych odwiedzających Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie
  • do zadań przewodnika będą należeć prowadzenie lekcji muzealnych, zajęć warsztatowych oraz oprowadzanie po galerii sztuki

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • dużego zaangażowania w pracę

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 9.00 – 16.00 (w tym w weekendy)
  • pracę w sympatycznym zespole
  • cykl szkoleń

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN