Podobne oferty pracy

 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Generalny Przedstawiciel Schmitz Cargobull AG

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Myjni
Miejsce pracy: Stryków

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

  • Mycie pojazdów po zakończonej usłudze serwisowej

Nasze oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność i dokładność w pracy

W zamian oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę w zespole

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl