Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1850553, z dnia 2017-11-16

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Obsługi Biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za realizację zadań dotyczących funkcjonowania biura zarządu w Pruszkowie (bieżąca obsługa kancelarii biura, praca w programie Impuls oraz Ms Office, obsługa urządzeń biurowych).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) albo w trakcie studiów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • systematyczność i dokładność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • partnerską atmosferę wśród załogi,
  • szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Poznaj

MASFALT Sp. z o.o.

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy to osoba, która odpowiada za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: obsługa petentów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych, przygotowania ofert o ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl