Najnowsze oferty pracy

  • Technik Form

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Nowy Dwór Mazowiecki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    nadzór techniczny nad formami do produkcji, utrzymywanie form w pełnej sprawności produkcyjnej, diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii form, wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i modyfikacji form, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej form i narzędzi,...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik odlewni (k/m)

Concept Plus Sp. z o. o.
dolnośląskie, Holandia / Oldenzaal
praca stacjonarna
2408 dni temu

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia / Oldenzaal

Zakres obowiązków:

  • Standardowe czynności w zakresie odlewnictwa

  • Obsługa maszyn

  • Mechaniczna obróbka metali

  • Kontrola jakości

  • Ewentualnie dalsza obróbka

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

  • Zaangażowania w pracę

  • Doświadczenia w zakresie obsługi maszyn odlewniczych

  • Znajomości metod obróbki metalu (np. szlifowanie, piłowanie, frezowanie)

  • Wytrzymałości fizycznej

  • Zdolności do pracy w grupie

  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 9,47 brutto/h w zależności od doświadczenia, po roku 11,17 € brutto/h
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres
  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Pomoc w relokacji