Najnowsze oferty pracy

  • Technik Form

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Nowy Dwór Mazowiecki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    nadzór techniczny nad formami do produkcji, utrzymywanie form w pełnej sprawności produkcyjnej, diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii form, wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i modyfikacji form, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej form i narzędzi,...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik odlewni

Concept Plus GmbH
podlaskie, Oldenzaal (Holandia)
praca stacjonarna
2515 dni temu

Ogłoszenie numer: 1618290, z dnia 2017-05-10

Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

Obecnie dla naszego Klienta - odlewni w Oldenzaal (Holandia) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie, Oldenzaal (Holandia)

Opis stanowiska

  • Standardowe czynności w zakresie odlewnictwa

  • Obsługa maszyn

  • Mechaniczna obróbka metali

  • Kontrola jakości

  • Ewentualnie dalsza obróbka

Wymagania

  • Zaangażowanie w pracę

  • Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn odlewniczych

  • Znajomość metod obróbki metalu (np. szlifowanie, piłowanie, frezowanie)

  • Wytrzymałość fizyczna

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 9,42 euro brutto za godzinę

  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

  • Wsparcie w relokacji