Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Pracownik pomocniczy

Manpower
pomorskie, Trójmiasto,Rumia,Tczew
praca stacjonarna
3479 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecnaw 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Studiujesz i w ciągu roku masz w tygodniu kilka dni wolnego i swój czas wolny chciałbyś poświęcić na pracę, zgłoś się do nas już dziś! Zapisz się do naszej bazy danych pracowników pomocniczych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Trójmiasto,Rumia,Tczew
Nr Ref.: PPS09/022/KMR

Zadania:
  • rozładunek kontenerów z towarem;
  • montaż wyposażenia sklepowego, biurowego; wykładanie towaru na półkach;
  • drobne prace porządkowe;
  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera;
  • metkowanie, segregowanie produktów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • dokładność;
  • doświadczenie przy wykładaniu towaru/inwentaryzacjach/ w pracach monterskich/ pracach na magazynie;
  • odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę dodatkowa – kilka dni w tygodniu;
  • umowa zlecenia;
  • oferowanie zleceń w terminach dyspozycyjności podanej przez pracownika oraz wybranych lokalizacjach;
  • możliwość nawiązania współpracy w przyszłości, również przy innych projektach;
  • stawkę godzinową od 9.50 – do 12 zł brutto;

Lokalizacje do wyboru:
1. Gdańsk
2. Gdynia
3. Sopot
4. Rumia
5. Tczew

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.