Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik/Pracowniczka restauracji

BURGER KING Poland S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3154 dni temu

Każdego dnia, ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie. Oryginalna kanapka WHOPPER® jest synonimem naszego przywiązania do najwyższej jakości składników, oryginalnej receptury i przyjaznej, rodzinnej atmosfery, które definiują naszą markę od ponad 50 lat.

Obecnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce.
W związku z otwarciem nowej restauracji w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: Crew Kraków

(Jesteś studentem, też nimi byliśmy
– szukamy również osób w niepełnym wymiarze godzin)

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Dla osób preferujących dynamiczne środowisko pracy, atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży. Wysoka kultura osobista oraz łatwość i swoboda wypowiadania się są dla nas równie istotne.

Nasz docelowy kandydat:

Poszukujemy osób proaktywnych, które będą potrafiły zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie. Gotowych na nowe wyzwania, potrafiących sobie poradzić nawet z mniej przyjemnym klientem.

Nie tylko wymagamy, ale również dajemy dużo od siebie:

Oferujemy umowę o pracę. Pracujemy w środowisku młodych osób, którym zależy na wytworzeniu przyjaznej atmosfery pracy opartej na pomocy i wzajemnym zaufaniu. Na początku zagwarantujemy Ci 2-tygodniowe szkolenia (płatne rzecz jasna), by lepiej Was poznać. Wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników Twojej pracy.

Restaurację w Krakowie, otwieramy już niebawem!
Jeśli spełniasz poniższe wymagania zaaplikuj

i KONIECZNE DOŁĄCZ DO NAS!

Poznaj

Rex Concepts BK Poland S.A.

Jesteśmy Rex Concepts – master franczyzobiorcą firmy Burger King na Polskę, Czechy i Rumunię. Naszym zadaniem jest uczynienie Burger King najbardziej lubianą marką QSR w regionie. Nie możemy tego zrobić sami, dlatego szukamy wyjątkowych członków zespołu, którzy dołączą do naszej wspólnej niesamowitej przygody. Mamy bardzo ambitne plany rozwoju i chcemy abyś stał się ich częścią!