Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Cukiernik Dolnośląskie
Pracownik produkcji / cukierni

Piekarnia Familijna Sp.J. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk
dolnośląskie, Kuźnica Czeszycka
praca stacjonarna
2510 dni temu

Ogłoszenie numer: 1666764, z dnia 2017-06-09

Piekarnia Familijna jest piekarnią, która od 25 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Naszą dumą jest wyjątkowe zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Kuźnica Czeszycka

Nr Ref.: produkcja

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji pieczywa lub kompletacji gotowego wyrobu,
  • praca przy wypiekach cukierniczych.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • pasja i zamiłowanie do pieczenia ciast,
  • mile widziana dokładność i poczucie estetyki.

Wykształcenie i doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny np. bony świąteczne,
  • formę zatrudnienia na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.