Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownik produkcji - obsługa mieszalnika
Miejsce pracy: Swarzędz - Nr ref.: Prod/SW/717
Opis stanowiska:
  • przygotowanie surowców do wyrobu produktów
  • wsypywanie, uzupełnianie surowca w mieszalniku
  • kontrola produktu końcowego
  • czyszczenie maszyny i dbanie o porządek w miejscu pracy
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku
Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:
  • umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)
  • wynagrodzenie 2800-3500 zł brutto + regularne premie miesięczne
  • bezpłatny transport pracowniczy do miejsca pracy z Poznania i Swarzędza
  • możliwość szkolenia zawodowego i perspektywy awansu
  • świadczenia socjalne, program Benefit
  • stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Zapraszamy również do kontaktu osobistego pod adresem: Poznań, ul. Towarowa 35 - piętro 5

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl