Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Żórawina
Pracownik produkcji - praca na jedną zmianę!

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.
Żórawina
praca stacjonarna
2407 dni temu

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, producenta najwyższej jakości elementów grzewczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żórawina
Nr ref.: PP/WRO/22092017

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i narzędzi
  • wykonywanie czynności w określonym czasie z zachowaniem paramentów jakościowych
  • przestrzeganie regulaminu wewnętrznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • chęć do pracy i doskonalenia swoich umiejętności
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • swoją ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci. a także posiadanego wykształcenia i doświadczenia

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2 100 zł brutto
  • po okresie próbnym włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego
  • dla osób chętnych płatne nadgodziny
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Oławy i okolicznych miejscowości
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00