Pracownik produkcji reklam
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik produkcji reklam

Pracownik produkcji reklam - Ogłoszenie archiwalne

Praca Labo Print / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Poznań

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Software Engineer C++ TeamQuest wielkopolskie

Specjalista ds. integracji TeamQuest wielkopolskie

Starszy Specjalista ds. Hurtowni Danych TeamQuest wielkopolskie

Software Developer - Programista JAVA EE TeamQuest wielkopolskie

Technical Team Leader: ASP .NET TeamQuest wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

LABO PRINT to drukarnia cyfrowa, ale przede wszystkim grono doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz doskonałej orientacji w zakresie każdej formy druku z powodzeniem realizują małe jak i duże zlecenia, oferując przy tym satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości swoim dotychczasowym jak i nowym Klientom. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych i usługowych. Olbrzymia wydajność maszyn pozwala nam dotrzymać restrykcyjnych terminów realizacji ogólnopolskich kampanii reklamowych. Doskonale skoordynowane działania, wykorzystanie wielu kanałów dystrybucji (własny transport, stałe umowy z firmami kurierskimi) pozwalają nam dostarczyć gotowy produkt na czas, na miejsce i na pewno. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach renomowanych marek, zapewniając tym samym najwyższą jakość i solidność.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za docinanie i pakowanie wydruków...

Wymagania:
- dyspozycyjności; - sumienności i dokładności; - umiejętności pracy w zespole; - mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce wydruków ( papiery, folie, banery )
Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole; - stałe zatrudnienie; - umowa o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie; - pracę na nowoczesnym sprzęcie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16401 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.