Pracownik produkcji reklam

Labo Print

Poznań

2498 dni temu


LABO PRINT to drukarnia cyfrowa, ale przede wszystkim grono doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz doskonałej orientacji w zakresie każdej formy druku z powodzeniem realizują małe jak i duże zlecenia, oferując przy tym satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości swoim dotychczasowym jak i nowym Klientom. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych i usługowych. Olbrzymia wydajność maszyn pozwala nam dotrzymać restrykcyjnych terminów realizacji ogólnopolskich kampanii reklamowych. Doskonale skoordynowane działania, wykorzystanie wielu kanałów dystrybucji (własny transport, stałe umowy z firmami kurierskimi) pozwalają nam dostarczyć gotowy produkt na czas, na miejsce i na pewno. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach renomowanych marek, zapewniając tym samym najwyższą jakość i solidność.


Pracownik produkcji reklam

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za docinanie i pakowanie wydruków...

Wymagania:

- dyspozycyjności; - sumienności i dokładności; - umiejętności pracy w zespole; - mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce wydruków ( papiery, folie, banery )

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole; - stałe zatrudnienie; - umowa o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie; - pracę na nowoczesnym sprzęcie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Rekrutują z Praca.pl