Pracownik produkcji - sprzęt elektroniczny
pl / en

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-24

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Holandia, Amsterdam (Holandia), Eindhoven (Holandia), Nijmegen (Holandia)
Holandia, Holandia
Holandia, zWAAG

2016-06-23

Holandia

2016-06-22

Holandia, Almere

Pracownik produkcji - sprzęt elektroniczny- Ogłoszenie archiwalne

Praca DIRECT PEOPLE POLSKA SP. Z O.O. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / Holandia / Best

Miejsce pracy: Holandia / Best

Direct People to firma, która specjalizuje się w międzynarodowym pośrednictwie pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji zagranicznej – działamy od 2004 roku. Zajmujemy się głównie rekrutacją na stanowiska logistyczne i produkcyjne. Jesteśmy profesjonalnym, efektywnym i skutecznym zespołem, który pracuje z pasją i z satysfakcją. Naszym głównym celem jest pomoc pracownikom w znalezieniu atrakcyjnej i bezpiecznej pracy za granicą, a pracodawcy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego personelu.

Opis stanowiska:

  • Składanie/skręcanie części sprzętu elektronicznego
  • Składanie sprzętu zgodnie z instrukcją w języku angielskim przedstawioną na komputerze (za pomocą śrubokrętu/pęsety/lutownicy)
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do pracy
  • Zdolności manualne
  • Opanowanie i spostrzegawczość

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Wyżywienie w zakładzie pracy
  • Ubezpieczenie i zakwaterowanie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Wyjazd z Polski ze sprawdzonym przewoźnikiem
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu aktualnej rekrutacji, jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Nr KRAZ 10556