Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Piekarz Poznań
Pracownik produkcji w branży spożywczej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2583 dni temu

Ogłoszenie numer: 1586843, z dnia 2017-03-30

Poszukujemy pracowników do firmy produkującej pieczywo. Praca w Poznaniu, super lokalizacja- blisko Ronda Żegrze. Początkowo zatrudnienie przez Agencję KRAZ 1428.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Obsługa maszyny produkcyjnej przemysłu spożywczego. Komponowanie odpowiednich receptur, dobieranie właściwych składników.

Wymagania

Jeśli pracowałeś jako piekarz, masz doświadczenie w branży spożywczej, skończyłeś szkołę gastronomiczną, a do tego masz zmysł techniczno-manualny i nie boisz obsługiwać maszyny, zapraszamy właśnie Ciebie!

Konieczna:
Aktualna książeczka sanepidu!

Oferujemy

  • System pracy 3 zmianowy
  • Stabilna praca na dłużej!
  • Stawka 18 zł/h brutto
  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy
  • Praca od zaraz!