Pracownik Produkcji Zaopatrzenia Ortopedycznego

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Łódź

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916779, z dnia 2018-02-14

W zakresie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego już dziś tworzymy przyszłość! W V!GO – Ortho Polska sp. z o.o. robimy to od 60 lat. Znani jesteśmy jako czołowy producent zaopatrzenia: protez kończyn, ortez, aparatów i wkładek ortopedycznych a także gorsetów. Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają  z proponowanych przez nas rozwiązań. Naszą przewagą jest nie tylko wiedza i technologia, ale przede wszystkim zespół młodych i zdolnych fachowców. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, ciekawy zawód a tym samym dołączyć do najlepszych  - złóż aplikację!

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Udział w wytwarzaniu indywidualnego sprzętu ortopedycznego
  • Praca z materiałami: plastik, metal, skóra, etc.
  • Wykańczanie kosmetyczne indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (ortezy, gorsety, protezy, etc.)
  • W okresie próbnym przewidziane intensywne szkolenie specjalistyczne, przygotowujące do pracy na danym stanowisku

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęci zdobycia nowych umiejętności
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane: stolarz, mechanik, ślusarz, szwaczka itp.)
  • Umiejętność i znajomość zagadnień obróbki materiałów (metal, tworzywa sztuczne, drewno)
  • Umiejętność precyzyjnego wykańczania detali
  • Mile widziane umiejętności szewskie/kaletnicze i/lub tapicerskie i/lub krawieckie
  • Dużych zdolności manualnych, dbałości o szczegóły, dokładności.
  • Chęci zdobycia nowych umiejętności

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie i wdrożenie
  • Możliwość zdobycia unikalnych, wysoko cenionych na rynku umiejętności
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz prywatną opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

V!GO to międzynarodowa firma medyczna zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (protezy kończyn górnych i dolnych, ortezy, gorsety, kaski korekcyjne). Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają z proponowanych przez nas rozwiązań, doceniając zaangażowanie i pasję oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii w rozwiązywaniu problemów niepełnosprawności. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim Zespół zdolnych i ambitnych fachowców.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji