Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zakrzewo - Nr ref.: 07/pro/17
Opis stanowiska:
  • przygotowanie produkcji (wieszanie i czyszczenie form produkcyjnych)
  • praca przy obróbce gotowego produktu (polerowanie, kontrola jakości)
  • pakowanie
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z dźwiganiem
  • gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na suwnice
  • zdolności manualne i sprawność fizyczna
  • doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku pracownika produkcji
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
  • umowę o prace po jednotygodniowym okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl