Podobne oferty pracy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-19-36532/PC
Opis stanowiska:
Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu. Spółka odpowiedzialna jest za produkcję leków, dlatego też poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do głównych obowiązków należeć będą:
  • sortowanie uszkodzonych tabletek;
  • dbanie o podległe obszary;
  • kontrola jakości i pakowanie wyrobu;
  • przyjęcie i wydawanie towaru;
  • dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji farmaceutycznej;
Wymagania:
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • rzetelności, odpowiedzialności i uczciwości;
Informacje dodatkowe:
  • dobre wynagrodzenie i uczciwe zasady współpracy;
  • praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełen ZUS);
  • dobra atmosfera i warunki pracy;
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl