Pracownik produkcji

Seito Polska Sp. z o.o.

Łódź

4 godz. temu

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa wtryskarek
  • Transport komponentów
  • Transportowanie i zasypywanie głowiczki pomiędzy maszynami montującymi,
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, paczek na święta
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (15 zł / godz, 250 zł premii po 1 m-cu, dodatkowo 250 zł po 6 m-cach i stawka 16zł/godz) w systemie 3-zmianowym pn-nd

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny