Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1777478, z dnia 2017-09-18

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, okolice Coburga kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny bez znajomości j.niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Coburga

Nr Ref.: 117/PROD/JT/DE/17

Opis stanowiska

  • bieżąca kontrola procesu produkcji pod kątem spełnienia norm jakości,
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
  • pakowanie gotowych elementów

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zdolności manualne

Mile widziane:

  • posiadanie własnego samochodu osobowego

Oferujemy

  • wynagrodzenie 1100 – 1300 Euro netto/ miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl